کشتی گیلان

آخرین اخباراز ورزش کشتی در استان گیلان

اسامی مربیان ملی در مناطق یک، دو و سه کشور اعلام شد

اسامی مربیان ملی مناطق یک، دو و سه کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله اول درجه ملی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان ملی کشتی آزاد وفرنگی کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله اول درجه ملی ( دو و سه قدیم) در سال ٩۵، در مناطق یک، دو، و سه آموزشی کشور، در شهرهای مشهد، رشت و قزوین، با مجموع ٢٧٨ مربی ملی، که از میان آنها یکصد مربی قبول شده و پیرو مصوبه اخیر کمیته مربیان،  بعنوان مربیان ملی ستاره دار تعیین شده اند، به شرح ذیل اعلام میشود:
لازم به یاداوری است براساس مفاد بند ششم از مصوبه مورخ ٢٢ تیرماه ٩۵  کمیته مربیان کشور، در مرداد ماه نود و پنج‌، قهرمانان دارای مدال نقره و برنز المپیک  هم چنین مربیانی که دارای سابقه مدال آوری در رقابتهای جهانی و آسیایی بزرگسالان کشتی آزاد و فرنگی می باشند، بر اساس ضوابط اعلامی مذکور، در صورت فعالیت در عرصه مربیگری دارای درجه ملی مربیگری می باشند. موضوع شرکت در کارگاه آموزشی بند ششم فوق الذکر ، مشمول مربیان صاحب مدالی که دارای سابقه دفترچه مربیگری ملی بوده اند نخواهد بود. 
مربیان ملی قبول شده میتوانند جهت دریافت مدرک مربی گری خود تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ٢۵ مرداد ماه به محل انستیتو بین المللی کشتی مراجعه کنند.

آمار مربیان کنترل شده مرحله اول مناطق چهار، پنج و شش آموزشی کشور نیز بزودی اعلام میشود. 
هم چنین مرحله دوم برگزاری کلاسهای کنترل مربیان ملی مطابق زمانبندی اعلام شده در شش منطقه و با ١٢ میزبانی برگزار خواهد شد.


جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­ دار (درجه 2 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 2 (رشت)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

سیدعابد حسینی

آ.غربی

2

محمد محمدعلی پور

اردبیل

3

علی نادری جلودار

اردبیل

4

فریدون حیدرنژاد

اردبیل

5

حیدر فرخنده

اردبیل

6

ادریس طالبی جمادی

اردبیل

7

سیدرسول میرفلاح

گیلان

8

سیدسعید موسوی

گیلان

9

عادل کشکولی

گیلان

10

محمد خشنود راد

گیلان

11

سیامک ابراهیم نژاد

گیلان

12

علی رضا رسولی مقدم

گیلان

13

عباسعلی محمدنژاد ارم ساداتی

گیلان

14

ابراهیم نعیمی نیا فومنی

گیلان

15

حسین محمدزاده شیرابه

گیلان

16

احمد پایکار

گیلان

17

عباس بلادی چولابی

گیلان

18

علی ابراهیمی کسگمین جان

گیلان

19

ابراهیم اسماعیلی لیما*

گیلان

20

رضا حدادی

مازندران

21

عباس ایجی

تهران

 


 

جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی ستاره­ دار (درجه 2 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 3 (قزوین)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

فرید احمدی اصل

البرز

2

مهدی محرم پور

البرز

3

پرویز امامی

البرز

4

ایمان جوادی نیاکانی

البرز

5

علی عباس کردی

البرز

6

خلیل عبدالهی

البرز

7

حمیدرضا شرفی پور

البرز

8

فرشاد ورجاوند

البرز

9

غلامرضا چوداران

البرز

10

عباس گنجی

اصفهان

11

جلیل زارع دستجردیان

اصفهان

12

بهنام عباس زاده

تهران

13

شعبانعلی میرزایی

تهران

14

ابوطالب عرب نوکنده

تهران

15

علی اصغر فرهادی

تهران

16

حسن قمرپور

تهران

17

محرم علی قنبری

تهران

18

هادی داداشی

تهران

19

کمال پور نصیری

تهران

20

اصغر نورالهی کیا

تهران

21

احمد جنتی

تهران

22

تقی عزیزیان

تهران

23

طیب حیدری

تهران

24

ایوب علایی

تهران

25

شهرام مهدی زاده

تهران

26

محسن تاجیک

تهران

27

سیدیونس موسوی

تهران

28

حسین میلانی

تهران

29

محمود هنرمند

تهران

30

مهدی افسوشین

تهران

31

محمدعلی اسماعیلی

تهران

32

پیمان شیخ علی پور

تهران

33

جعفر علی زاده

تهران

34

داود صفیاری

تهران

35

مصطفی خورشیدی

تهران

36

سعید دولت یاری

تهران

37

مجید بختیاری

تهران

38

احمد سعیدی اول

تهران

39

جعفر درشتی

تهران

40

محمدرضا جعفرلو

تهران

41

علی اصغر شاه قلی

تهران

42

زین العابدین عابدی

تهران

43

مهدی حسنی گودرزی

تهران

44

مجتبی رحیمی نیا

تهران

45

سراج الدین خطیبی

تهران

46

داود قربان اصل شالکوهی

تهران

47

مهدی بیگی

تهران

48

رسول مرسلی

تهران

49

سیدمهدی میرجعفری

تهران

50

محسن جمادی

تهران

51

مهران شیرمرادی

تهران

52

مهرداد مختاری

تهران

53

رجب احمدی

تهران

54

سعید خدایی شربیانی

تهران

55

علیار عبدلی

قزوین

56

خسرو عسگری

مرکزی

57

فیروز نادری

البرز

58

سبحان رضایی*

البرز

59

محسن رضالو*

البرز

60

جعفر خوش طینت*

البرز

61

خلیل حیدری*

قزوین

62

بهزاد کاظمی نیا*

تهران

63

سیدمجتبی حسینی

تهران

64

اسماعیل بهکار ثانی*

تهران

65

سیدمحمد حسینی قلعه نو

تهران

66

مهرداد یاراحمدی*

تهران

67

سیدتقی حسینی*

تهران

68

باقر مظفری

تهران

69

علی اصغر زمانی*

تهران

70

محمد ذوالفقاری*

تهران

71

بیژن رضایی*

گیلان

72

علی جعفری*

زنجان

73

یوسف محمدی

زنجان

 


 

جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان درجه ملی ستاره ­دار (درجه 2 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 1 (مشهد)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

هادی ناصر قرایی

خ.رضوی

2

سیدامیر موسوی

خ.رضوی

3

حبیب اله عیدخانی

خ.رضوی

4

کاوه ترابی

خ.رضوی

5

مهدی بابایی

خ.رضوی

6

مهدی نامور

خ.شمالی

 


 

جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 2 (رشت)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

هیوا قادری

آ.غربی

2

اعتماد خجسته

اردبیل

3

سعید رعبی

اردبیل

4

میلاد کلانتری

زنجان

5

حسین علی نژاد

گیلان

6

حسن نژادقنبر

گیلان

7

سیدحسن آلاده

گیلان

8

شاهروز خدادادی حسن کیاده

گیلان

9

بهمن طریقی

گیلان

10

حامد عباسی

گیلان

11

علی متین فر

گیلان

12

مهدی صارمی

گیلان

13

شاهین بحری کیگاسری

گیلان

14

حسن رجبی لاسکی

گیلان

15

مرتضی عابدی طالمی

گیلان

16

ایرج افشار ویسه

گیلان

17

عباس مهرزاد سلاکجایی

گیلان

18

مجید محمدنژاد

گیلان

19

یوسف پورموسی

گیلان

20

مهران میرزایی

گیلان

21

بهزاد خواجوی

گیلان

22

جواد نوروزی

گیلان

23

حسین مهری

گیلان

24

محسن جبارزاده

گیلان

25

سیدعباس مطیعی

گیلان

26

جواد شعبانی راد

گیلان

27

سیدمجتبی موسویان

گیلان

28

علی تبرته فراهانی

گیلان

29

مهیار صفری

گیلان

 


 

جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 3 (قزوین)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

جواد محمودی

اصفهان

2

فخرالدین بابایی

البرز

3

علی اکبر نیکونجفی

البرز

4

معراج علی بیگدلو

البرز

5

حامد رضایی

البرز

6

محمد معدن پیشه

البرز

7

حسین حمرزاده حیقی

البرز

8

محمد رسول سامانی پور

البرز

9

اسد اله گروسی

البرز

10

حسام چرمچی

البرز

11

مجتبی بختیاری

البرز

12

علیرضا افشاری

البرز

13

داود جمشیدی

البرز

14

بابک باقری صمغ آبادی

البرز

15

جلال الدین نجفی

البرز

16

داود امامی

البرز

17

محسن تفریح دوست

البرز

18

فرج اله نیک فلاح

البرز

19

مرتضی صباغ

البرز

20

مصطفی اصلانی

البرز

21

عباس عبدی

البرز

22

محمد زمانی

البرز

23

امیر عاشوری

البرز

24

رحیم واحدی

البرز

25

مجید سوسن

البرز

26

مهدی سرگو

البرز

27

سید اسماعیل صادقی

البرز

28

وحید جلالی بهار

البرز

29

سعید نصیر

البرز

30

مسعود شریفی سلطانی

البرز

31

محمد حسین بیک وند

البرز

32

مهرداد ولی دوتپه

البرز

33

محمد محرم پور

البرز

34

محمد مهدی انصاری کلودانی

البرز

35

مصطفی عقاری

البرز

36

حسین زرگر

البرز

37

کریم نعمتی

تهران

38

حسین حضرتی

تهران

39

حسین حیدری

تهران

40

سید محمد حسن خلخالی

تهران

41

علی معظمی گودرزی

تهران

42

مرتضی کابلی

تهران

43

منوچهر فیروز

تهران

44

رضا چراکار

تهران

45

عباس حاج علی

تهران

46

میثم غلامی

تهران

47

مسلم درختی

تهران

48

محمد حسین اسماعیلی

تهران

49

محمد رسول اسماعیلی

تهران

50

محمد رحیمی

تهران

51

رحیم سلطانی

تهران

52

جواد انیسی

تهران

53

اکبر مازنی

تهران

54

اصغر زینالی

تهران

55

مصطفی حسن لو

تهران

56

مرتضی حسن بیگی

تهران

57

محمد نوربخش

تهران

58

محمود ابراهیمی

تهران

59

پویا افزایی

تهران

60

علی عبادی

تهران

61

سید محمد میرصابری

تهران

62

حسن شریف پور

تهران

63

ساسان بزرگی

تهران

64

مهدی بندعلی

تهران

65

مهرداد حدادی

تهران

66

داود چشمی

تهران

67

احمد شکری

تهران

68

مجید رنجبران

تهران

69

منصور اسماعیلی

تهران

70

محمد ثاقب تهرانی

تهران

71

حسن بهرامی مهر

تهران

72

بهرام افشار نیک

تهران

73

اسماعیل ثاقب تهرانی

تهران

74

امیر حسین اصانلو

چ.ب

75

جعفر سرلگ جیوانی

چ.ب

76

سعید خواجه صالحانی

چ.ب

77

حمید معاریف غیاثوند

قزوین

78

نادر محمد بیگی

قزوین

79

بیژن چنگیزی فر

قزوین

80

مجتبی آقا کاشی

قزوین

81

حبیب اله قیدری

قزوین

82

نیما سیاه کالی مرادی

قزوین

83

رضا شعبانی

قزوین

84

حمید آقا خانی

قزوین

85

مسلم لایق

قزوین

86

مجید حمیدی

قزوین

87

مجتبی کاظمی

قزوین

88

سعید کیانی

قزوین

89

محمد فیض اله زاه

قزوین

90

غفار کشاورز

قزوین

91

قربان شعبانی

قزوین

92

علی زبر دست

قزوین

93

جلیل شالی

قزوین

94

داود نعمت نیا

قزوین

95

فرخ کاظمی

قزوین

96

حسین یکتایی

قزوین

97

مجید ساریخانی

قزوین

98

ابوالفضل بهبودی

قزوین

99

قاسم عبدلی

قزوین

100

علی اکبر مدنی

مرکزی

 


 

جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395 – مرحله اول – (30/4 تا 01/05/1395) منطقه آموزشی 1 (مشهد)

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

حسین گلکاری

خ.جنوبی

2

مسعود اسماعیلی نژاد

خ.رضوی

3

علی اکبر عبدالعلی زاده

خ.رضوی

4

حجت حدادیان

خ.رضوی

5

امیر صبورنیا

خ.رضوی

6

ابوالفضل کاظمی تهرانی

خ.رضوی

7

حمید توسلی راد

خ.رضوی

8

سیدمحمد سیداسماعیلی

خ.رضوی

9

حسین علی مشکانی

خ.رضوی

10

احمد لعل رودی

خ.رضوی

11

جواد عرب خزایی

خ.رضوی

12

سیدداود زارع چیتگر

خ.رضوی

13

جعفر هوشمند

خ.رضوی

14

سیدعباس عربی

خ.رضوی

15

مجید ابتدایی

خ.رضوی

16

رضا دهنوی مقدم

خ.رضوی

17

ابوالفضل شهبازی

خ.رضوی

18

هادی نوروزی

خ.رضوی

19

ابوذر جعفری

خ.رضوی

20

محسن بشینجی

خ.رضوی

21

وحید دولابی

خ.رضوی

22

سیدمحمد حسینی

خ.رضوی

23

احمد مقام دوست

خ.رضوی

24

سیدمحمد انتظام

خ.رضوی

25

محسن اژدری

خ.رضوی

26

ابوالفضل بهلولی

خ.رضوی

27

مرتضی علی زاده

خ.رضوی

28

مصطفی علی زاده

خ.رضوی

29

جواد عرفان نیا

خ.رضوی

30

احسان شبستریان

خ.رضوی

31

محمد سبزه پرور

خ.رضوی

32

محمدرضا پری اسفیوجی

خ.رضوی

33

رضا خالقی بابکی

خ.رضوی

34

وحید یعقوبی

خ.رضوی

35

علی حیدری

خ.رضوی

36

نادر ایل رودی

خ.رضوی

37

ناصر زینل نیا

خ.رضوی

38

حس رئوف

خ.رضوی

39

وحید افروغی نیا

خ.رضوی

40

رضا رمضان زاده

خ.رضوی

41

محسن محمدزاده

خ.شمالی

42

محسن محمدزاده مقدم

خ.شمالی

43

عباس داودی

خ.شمالی

44

حسین جعفری

خ.شمالی

45

جواد اسماعیل زاده

خ.شمالی

46

عبدالرضا رحیمیان

سمنان

47

نادعلی رضایی

گلستان

48

علی رضا ابری

گلستان

49

قهار قمی ملطار

مازندران

 



 

 
©2010 iawf.ir . all rights 
  
نویسنده : عباس محمد نژاد ; ساعت ۳:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢۸
تگ ها :